Aprilli lõpp&mai algus + SheIn 10

Kuhu see aeg lippab? Juba on mai! Vahepeal on jälle omajagu tegutsemist olnud. Kohe-kohe on saamas valmis minu lõputöö ehk siis olen veel sellega nipet-näpet tegelenud. Ootan kõige viimast tagasisidet hetkel. Peale esitamist saab pikalt hinge kinni hoida, et mis sellest siis saab, sest ise ei tunne end üldse kindlalt. Võimalik, et see tingitud ka sellest, et ma pole kunagi varem taolist tööd teinud ja siis on nagu natukene tundmatus vees siblimine. Vähemalt pole meil kaitsmist – miks? Ärge küsige, ei tea isegi 😀

IMG_1053Ilmad on ka kraadike soojemaks läinud. Natuke olen saanud juba päikest võtta ning jalutamas on muidugi ka nii mõnus ja värskendav käia. Elan küll üsna väikeses külas, aga nüüd järsku on tekkinud ka siin inimesi, kellega koos kärurallit teha. (Ei, ma ei pea inimeste all silmas alloleval pildil meie kutsat 😀 )

IMG_1038 IMG_1046Reedel käisin esimest korda beebiga üksi linnas ja hiljem poodides. Saime kenasti hakkama. Beeps magas terve aja. Oli hea värskendus niimoodi poodides kolada, kuigi ega ma eriti suur “live-šhoppaja” ei ole. Enamus asju ostan Internetist. Kuna aga mul olid siin aja peale mõned kinkekaardid tekkinud, siis oli vaja need laiaks lüüa. Pühapäeval pidasin veel ühe sõbrannaga minu sünnipäeva, katsikuid ja nelja kuu minisünnipäeva. Oli mõnus olemine! Mõned istumised on vaja aga veel korraldada – kisub vaikselt sinna poole, et pean see aasta oma sünnipäeva veel mitu kuud peale sünnipäeva ennast 😀

Teisipäeval ja kolmapäeval käisime linnas. Kõigepealt perearsti juures kontrollis, peale seda stuudios, kus laulsin sisse veel viimased fraasid uue loo jaoks. Sai ka üht-teist parandatud ja nüüd tõesti laul juba päris valmis. Peale seda pidin samuti toidupoes käima – viimasel ajal aga need poeskäigud läinud nii libedalt, et kohe hea meel on.

Kolmapäeva hommikul oli päris halb olla. Suurem nõrkus ja lesisin voodis kolme tekiga ja ikka oli külm. Siiski otsustasin kargu alla ajada ning oma asjad ära teha. Käisime linnas fotostuudios. Kõigepealt muidugi meiki ja soengusse ning siis stuudiosse. Hea oli see, et sain meigis ja soengus olla ajavaruga, ehk vahepeal tegelesin ka beebiga. Stuudios filmisime üles uuele loole sõnadevideo. Ei pea seda muusikavideoks, aga vahelduseks veidi teistmoodi tehtud sõnadevideo. Üsna pea peaksime materjalid kätte saama ning siis lähevad need juba montaaži.

13120782_10209542734156126_1130485783_o 13150075_10209542734476134_193269799_nPühapäeval on tulemas emadepäev, seega nädalavahetusel on plaan ka minu maakoju minna. Eelmisel aastal mõtlesin, et aasta pärast saan seda esimest korda ka ise tähistada ja sel aastal nii lõpuks ongi – selline naljakalt armas tunne. Kui aastale tagasi vaadata, siis on see justkui läinud nii kähku, aga eks tegemisi on ka palju olnu.

Vot selline sai minu ülevaade möödunud nädalale. Postituse lõppu panen veel väikese klõpsu SheIn’ist tulnud riideesesmest. Olen aus ja ütlen, et sellel riideesemel on küll minu jaoks mõningad puudujäägid, aga on täiesti võimalik, et kellegi teise kehas istub see paremini. Tegu on siis playsuit’iga ehk eestikeeli lühikese pükskostüümiga. Tagant on ta minu jaoks sutsukene lühike ning eest veidike liiga avatud, seega panin kaeluse haaknõelaga kinni, muidugi annaks ka paar õmblusepistet sinna teha ja asi korras. Muidu mulle materjal ja muster ja värv väga meeldivad, aga kas see ka kasutust hakkab saama – vaatame. Pildi peal aga ei tahtnud ta nii ilus jääda, kui tegelikuses on. Vaata lähemalt SIIT! ning toote all on võimalik ka näha teiste reaalseid pilte riidest. Nagu näha, siis olen pildil ka veidike näost valge. Eks eile oli pikk päev ning terve päeva sai ringi käidud nii, et väikene nõrkustunne oli sees. Eks nüüd lähipäevil selgubki, kas sain lihtsalt veidi külma petlike kevadtuulte sees või oli tegu mingi ühekordse nähtusega.

SHEIN

2 comments

Lisa kommentaar