Krysli + 3. advendimäng

Mõnda aega on turul liikvel olnud kaks uut toodet Balsnack’ilt: Krysli tatrakrõbinad ning riisikrõbinad kakaoga. Tatrapalle kohtasin ma juba kuid tagasi, riisikrõbinatega olen aga saanud ennast alles praegu kurssi viia.

TatraTatrakrõbinad on head vahepalad, mida süüa nii nagu näiteks pähkleid: tunned, et ei taha enam midagi suurt süüa, samas ei taha ka mingit jama endale sisse ajada ning siis võtadki omale näiteks teleka ees näksimiseks. Samas olen proovinud neid süüa ka nii nagu pakil on soovitatud: koos mee ja tükeldatud banaaniga ja ka nii maitses see väga hästi. Olen kindel, et kindlasti on sel veel erinevaid võimalusi, et kuidas ja kuhu neid tatrapalle sobitada. Maitselt meenutab ta tatart küll, aga on justkui mahedam. Ta ei ole otseselt ei soolane, ega magus – sellepärast sobib ka hästi söömiseks koos millegi magusaga. Struktuurilt on ta selline pigem õhuline, nagu õhitud tatar – sulab suus ära. Tegu on ka üsna lihtsa tootega – sisaldab ta vaid tatrajahu, riisijahu ning veidike soola.

krysliriisikakao9014Riisikrõbinate näol on tegemist juba konkreetselt magustoiduga, kuigi ta on maitselt pigem mahedam. Meenutab maitselt neid “vanakooli-mõngleid” – on õhulised ja kerged. Maitsevad väga hästi joogijogurtiga, aga miks mitte proovida ka piimaga. Sisaldab riisijahu, suhkrut ning kakaod, ehk siis taaskord oma olemuselt väga lihtne ja sellest ka täiesti piisab.

Mõlemad Krysli tooted on kindlasti palju parem alternatiiv nendele ülemagustatud krõbinatele poelettidel. Minu Facebook’i lehel läheb homsest käima ka uus mäng, kus ühel õnnelikul on võimalik võita hiiglasuur kast Krysli riisikrõbinaid. Hoia varakult silm peal minu lehel SIIN ning mine pane like ka Balsnack-i Facebook’i lehele SIIN!

Lisa kommentaar