Kevademõtted

Mul on vist küll kevad südames. Esimene reetja kevade tulekuks oli linnulaul. Juba 2-3 nädalat tagasi märkasin õues käies, et linnud laulavad just nagu kevadel! Kuna sel aastal on mul see suveootus ka nii suur, siis ilmselt selle tõttu ootan ka kevadet väga. Et ei peaks enam ennast paksult riide toppima selleks, et õue minna.

Hea on olla. Mitte seda niisama öeldes, aga olen viimase 1,5 aastaga järk-järgult õppinud elu nautima. Ma olen küll veel teel ja pole ilmselt ka selles osas veel 100% selles osav, aga muutus on olnud juba suur. Vähemalt ma ise tunnen seda ja ilmselt see ongi peamine. Selle võrra rohkem oskan ma oodata ja nautida ka peadset kevadet ning siis suve. Ning siis suve lõpuks on juba jõuluootus sees ja nii ta käib. Igal ajal omad rõõmud.

Naised saunas räägivad, et märtsi lõpp-aprilli algus pidi juba erakordselt soe olema, nii et vaatame, kas nii ka tõesti läheb! Kevade tulek tähendab ka seda, et umbes 1,5 kuu pärast on tulemas minult uut muusikat. Kes varasemaid postitusi on lugenud, see teab, et kuna uus laul on selline suve-vibe’iga, siis seda ei oleks paslik lihtsalt praegu välja anda. Nii et ka muusikavallas on mida oodata.

Ootan mis mu taimedest aknalaual saab ja kas mu vana-aastaõhtul (oli vist) maha pandud lillesibulad hakkavad ka tulemust andma. Sel aastal üle mitmete aastate ootan ka oma sünnipäeva. Muidu on nagu suhteliselt suva sellest olnud, aga sel aastal nagu ootan. Mitte isegi niivõrd seda sünnipäeva päeva, vaid seda, et oleme paika pannud juba mitu kuupäeva, mil lähedastega maha saame istuda ja minu uut aastat tähistada. Ehk siis see seltskond, õhustik, et inimesed viitsivad kokku tulla.

Palju huvitavaid asju on peas, mida teha tahaks. Nii eraelulisi toimetusi kui ka muusikaga seoses. Tuleb neid vaikselt kõiki täitma hakata. Näiteks plaanin natukene rohkem maad kuulata selles osas, et käia erinevatel õpipäevadel kokkamist õppimas. Süüa mulle teha meeldib ja tahaks selles ka osavamaks saada. Aga see on praegu ainult ka üks mõte, neid on veel. Ilmselt mõned asjad jäävad ka sügisesse.

Läheks juba täitsa roheliseks ja ilmad soojemaks. Ma ei jõua ära oodata!

Leave a Reply