ALBUM “SAHTLISSEKIRJUTATU” 2011!

Pean tõdema, et varasematel aastatel ma kaalusin, kas hakkan seda albumit üles laadima või mitte, aga lõpuks umbes aastakese olen olnud veendumusel, et nendel aastatel oli minu jaoks palju siirast ja toredat avastamist. See oli minu nö. lapsepõlve üks etappe, seega on mul seda aega tore meenutada, mõtelda tagasi mis seiklusi muusika tegemiseks pidi läbima jne. Väike tutvustus ka:

Tegu Renate esimese promoalbumiga, mis paraku poodidesse ei jõudnudki. Singlitena ilmusid albumilt lood “Paanika”, “Sõnu Pole Vaja”, “Hasart”, “See Öö”, “Tugevam”, “Vii Mind Endaga” ja “Koopia”, millega Renate tuuritas oma muusikukarjääri algusaastatel üle kogu Eesti.

Renate: “Tänaseks ligi 9 aastat erinevatel Eestimaa lavadel esinenuna võtan oma esimest promoalbumit kui suurt katsetust ja eksperimenteerimist. Suure muusikafännina kuid väheste kogemustega õppisin iga loo kirjutamise ning salvestamisega uut ja seega erineb aastal 2011 välja antud album kardinaalselt minu viimasest, 2015. aastal välja antud albumist “Teekond Hingeni” ning kindlasti loodan ka tulevikus iga järgmise albumiga õppida midagi uut nii laulukirjutamises, produktsioonis kui ka vokaaltehnikas.

Mul on rõõm näha, et minu ümber on veel fänne ka just nendest minu “esimestest aastastest” ning nii mõnedki hilisemad uued fännid on uurinud, kust võiks leida albumit “Sahtlissekirjutatu”, kuna toodetud sai seda omal ajal vähe ning tänaseks päevaks on see juba nii rariteetne, et mul endalgi seda albumit enam füüsilisel kujul pole.

Kuulates ise neid lugusid praegu uuesti, kuulen eelkõige 15-aastase tüdruku siirast tahet ja soovi teha muusikat, olenemata iseenda võimalustest. Loodan teiega tulevikus jagada palju uut ja põnevat muusikat, kuid seniks kuni käib töö stuudios järgmisel aastal ilmuva albumi kallal, laen teile üles selle albumi kuulamiseks!”

Leave a Reply