Linea Shop tooted + auhinnamäng!

Sain võimaluse tutvuda Linea Shop pakutavate erinevate toodetega. Nende kodulehel jagunevad tooted erinevate sarjade vahel ning alustangi kohe esimesest, Linea Natura sarjast, mis on keskendunud juuksehooldustoodetele ning on SLS, parabeenide ja silikoonide vabad ning ei testita loomade peal. Selle sarja raames jõudsid minuni argaaniaõliga tootesarja šampoon ja mask ning eraldi veel mineraalsooladega soojaõli ampullid. Kurtsin, et mul on juuksed viimase poole aastaga (ilmselt talve võlud) veidi kuivaks muutunud, väga lihtsasti tulevad sisse ka pusad. Ampullid peaksidki olema head, et parandada juuste kahjustatud osasid ning argaaniaõli on kasulik, et taastada ja niisutada juukseid. Olen hetkel küll vaid kolm korda neid tooteid kasutanud, aga kindlasti jätkan, sest juuksed tunduvad nagu vähem kuivad küll. PS! Sellise komplekti panen loosi ka enda Instagram’is, kus mäng just täna käima läks, seega mine kohe uuri lähemalt! Lisaks panen loosi ka enda uue CD, mida tegime praegu, eriolukorras, vaid eriti väikse tiraaži!

Järgmisena jõudsid minuni Linea MammaBaby tooted, mida olen pidevalt igal pool kõiki jagamas näinud. Lugesin nende kohta ning tekkis ka huvi kohe proovida. Tõsi, need tooted, mis mina endale sain on mõeldud pigem suvel kasutamiseks, aga mulle meeldib, et olen juba varakult varustatud ning kes teab – järgmine nädal lubab juba soojemaks minna, seega äkki saame juba varsti soojalainet tunda ning siis kuluvad erinevad päikesekaitsetooted vägagi ära, kuna kuuldavasti pidi kevadel just päike kõike “ohtlikum” olema.

Nagu antud pildil ka näha, siis suures karbis on 30 spf päikesekaitse-emulsioon ning väikeses 50 spf. Miks mina neid tooteid väga endale ihkasin saada oli just sellepärast, et need tooted on vist küll kõige halva ja keemia vabad ning sobivad hästi tundlikule nahale, seal hulgas ka lastele. Lisaks peale päevitamist tasub nahale kanda ka päevitusjärgset losjooni ja mis mulle nende toodete puhul veel eriti meeldib, on see, et tegu on aerosoolidega, ehk et neid on nii mõnus kehale kanda, ilma et käed ära määriksin ja kuna nad on pakendatud aerosoolidesse, siis on nende säilivusaeg ka palju pikem kui tavalistel kreemidel. Minul näiteks kipuvad kõik päikesekaitsekreemid jääma alles ka järgmiseks hooajaks, aga siis tihti selgub, et toode on juba oma säilivuse kaotanud.

Tegelikult oleks nende toodete kohta veel nii palju head ja põnevat rääkida, aga ma katsun mitte päris romaani kirjutama hakata 😀 Tegu on igatahes väga heade toodetega. Siin pildil on näha ka veel seda kaktusega pakendit, mis on looduslik sääsetõrje. Meil kipub suvel ikka väga palju sääski olema ja seda tavapärast keemiat oleme nahale nii palju kandnud, et sel aastal teadsin juba varakult, et üritan mingi alternatiivi leida ning sääskedest priiks sprei seda ka lubab. Põhiliselt on sinna kokku segatud erinevaid eeterlikke õlisid, mida sääsed ei kannata ning olles seal juures kemikaalide vaba peaks ka oma töö ära tegema. Tõsi, ma pole saanud seda veel proovida, aga üks aasta sain katsetada ühte isetehtud sääsespreid, kus olid osad koostisained samad ja ta töötas juba siis, seega ma usun juba praegu selle toote toimivusse.

Ja lõpetuseks tooksin välja ka kaks toodet Feminae näohooldussarjast. Olin ammu tahtnud omale sädelevat iluseerumit, mida enne meiki näole kanda, et see siis jätaks veidi sädeleva mulje ning samuti olen lugenud palju silmaümbruste kreemitamisest. Olen üldiselt üsna kehv kreemitaja, aga üritan end selles suhtes “õpetada”. Kuigi minu vanuses inimene ilmselgelt kortsude pärast muretsema ei pea, siis ennatlikult on hea juba praegu oma nahka hoida niisutatuna, sest nii püsib ta ka kauem värskena ja kortsukesed hakkavad ka ilmnema hiljem.

Leave a Reply