Väikest juttu + SheIn 15

click the site below if you are looking for special occasion dresses.


Long Prom Dresses

Hei! Enne kui asun SheIn kollaaži juurde, mõtlesin, et puhun veidi juttu kah. Uuel nädalal on tulemas välja lõpuks minu uus singel “Tsunami”. Ootasin ise seda hetke juba nii nii väga. Ma ei ole ammu ühtegi tantsumuusika laulu välja andnud – viimane tantsulka pala ilmus jaanuarikuus, siis veebruaris ilmus bändiballaad “See Maa” ja vahepeal on olnud tükk tühja maad. “Tsunami” kallal hakkasime igatahes töötama juba päris mitu kuud tagasi ning see laul sai valmis juba rohkem kui kuu aega tagasi, aga kuna sõnadevideole otsustasime seekord läheneda veidi teisiti, siis võttis see ka veidi rohkem aega. Igatahes lõpuks ta teie ees on 🙂 Ilmselt just sellepärast, et pole ammu ühtegi sellist “traditsioonilist-Renate-laulu” välja andnud, ongi mul endal selline tunne sees nagu ma ei oleks juba mingi aasta otsa ühtegi laulu välja andnud 😀 Suure ootuse tõttu on aga seda suurem minu rõõm, et saan seda nüüd teile edasi pakkuda.

Renate---Tsunami----iTunesCover1400-v2fotograaf: Martin Lätt
kujundus: Kevin Saks


Ise olen seda laulu juba nii nii palju kuulanud ning ka kahel korral oma esinemistel esitanud. Kindlasti tuleb esitusele ka laupäeval Pärnu Kuursaalis. Ootan kuulama!


SheIn’i kollaaži tegemisel lähtusin seekord taaskord sellest, et mis mulle endale silma jäid ning mis mulle endale meeldiks. Ehk leiab keegi veel siit omale lemmikuid:

kolaazshein1. Esimesena jäi silma selline veidi retrohõnguline topp. Selle leiad SIIT! Sellised retrokad on mulle just viimasel ajal meeldima hakanud.
2. Järgmisena kena värviline suvekleit, leiad selle SIIT!
3. Kollane sidrunitega suvekleit. Leiad SIIT!
4. Neljandaks üks väga kihvt oranž playsuit SIIT!
5. Järgmisena kaheosaline kleit SIIT!
6. Viimaseks üks äge kotike SIIT!

4 comments

Lisa kommentaar