MySnack – 1. advendimäng

MySnack snäkid pole meie pere toidulaual sugugi mitte uus toodang, vaid oleme nende erinevate snäkkidega maiustanud juba aastaid. Kui juhtun poodi, kus nende puuviljakrõpsudest möödun, siis reeglina alati rändab mõni pakk ka ostukorvi. Tegu on mitte lihtsalt kuivatatud, vaid külmkuivatatud juur- ning puuviljadega. Tavalise kuivatamisega võrreldes muutuvad need krõpsud õhuliseks ja krõbedaks ning kõikides komponentides säilib ülim maitsesügavus. Lisaks minule meeldivad need meie peres väga ka mu vanemale lapsele ning ühtlasi on need super alternatiiv sellele, kui tahad lapsele anda midagi kergemat süüa/maiustada, aga ei taha anda kommi-küpsist-jäätist.

Sedapuhku võtsin seekord ette ühe väikese challenge‘i, mille käigus seitsmel päeval nädalas sõin vahepaladeks ära iga päev kaks pakki MySnacki snäkke. Minule endale näiteks ei meeldi enne suuri toidukordi väga süüa, aga teinekord kui on suur nälg, siis enne suurt söömat kipub ikka siit-sealt mingit toidupoolist suhu rändama. Seekord võtsin selle suuna, et kasutangi selleks MySnack-i pakikesi, kus sees oli kas erinevaid juurvilja või puuviljakrõpse.

MySnack’i sortimenti on lisandunud alles hiljuti selline huvitav juurvili nagu okra. Ma polnud seda kunagi varem proovinud, aga krõpsuna oli ta küll väga hea. Samuti leidsin ma juurviljapakikestest peeti, brokolit ja sibulat, mis mind täiega üllatas, sest maitselt arvasin esialgu, et see on nagu kartulimoodi ja samas pole ka, aga välimuselt oli näha, et täiesti sibul. Igatahes… kes muidu juurikate sõber ei ole, siis proovige ära! Üllatute! Kõikidele krõpsude sõpradele on see ka väga hea alternatiiv, sest need juurikad olid imemaitsvad ja tervislikud ja ma igatahes krõbistaks teleka ees just neid.Kuna kõik on väga tervislik, siis tarbin neid suurima rõõmuga.

Nädala jooksul pistsin nii mõnegi paki ka oma käekotti, kui oli vaja näiteks linnas käia. Mõnikord pole võimalik poodi lipata ja sealt midagi võtta, siis on hea kui on midagi käepärast krõbistamiseks. Lisaks meeldivad need ka väga lastele, isegi juurviljad lähevad väga teemaks, kuigi ilmselt lapsed nende kõige suuremad fännid pole.

Kahe lapse emana on see ka mugav variant, kui parasjagu tõesti pole võimalik süüa teha, aga “suurem tulekahju” vajab kustutamist. Haarad paki ja kõigil tuju hea ning pean tõdema ka, et kui vahepeal on väike vahepala söödud, siis päeva suured toidukorrad püsivad ka mõistuse juures parajad ning ei tekita sellist ahmimist ja üle söömist lõuna- ja õhtusöögi ajal.

Lisaks tutvusin veel mõne uue maitsega – enda mäletamist mööda polnud ma varem söönud ka ananassikrõpse, mis olid väga maitsvad. Kes tahavad neid samuti proovida, siis saan jagada teile ka sellele tootele sooduskoodi. Seega kui lähed MySnack e-poodi ja soovid osta ühe paki või kasvõi terve kastitäis ananassikrõpse, siis sisesta kood: “renate” ning saad sellelt tootelt -20%!

Lisaks sain proovida kookosrulle, mis meenutasid mulle kangesti midagi lapsepõlvest… Ning ei saa jätta ka mainimata kookosampsu šokolaadiga, olgu öeldud, et need ei sisalda valget suhkrut ega rasva, aga maitse on ikkagi väga hea. Üldse on kõikide toodete puhul reegel, et need ei sisalda säilitusaineid ning maitseaineid on mõningate toodete puhul ka vaid minimaalselt.

Selle jutu lõpuks on mul suur rõõm teatada, et kahel õnnelikul on võimalik endalgi teha kodus see sama kihvt challenge ehk siis võita endale tervelt 14 pakikest, kus leidub nii soolaseid kui magusaid snäkke. Selleks mine alates esimesest advendist (pühapäeval) minu Facebook’i või juba praegu minu Instagram’i ning osale MySnack advendimängus ning ehk õnn naeratabki sinule! Et natukene asja seletada ka, siis sel aastal olen otsustanud advendimänge korraldada nii enda Instagram’is kui Facebook’is ja Instagram’is läheb mäng käima alati advendile eelnevalt ning Facebook’is alates õigest advendipäevast.

Uuri lähemalt MySnacki kodulehte või Facebook’i ja Instagram’i!

PS! MySnack’il ja R-Kioskil on koos üks väga kihvt mäng käsil, mille raames võid võita VIP reisi kahele Taisse. Võitjapaarile on isiklik autojuht, lennupiletid, hotell, hommikusöögid, restoranid – no kõik mida hing ihaldab! Selleks on vaja osta MySnack tooteid kas MySnack’i kodulehelt või R-Kioskitest ning registreerida ennast MySnack’i kodulehel!

Leave a Reply