Aeg lendab

Tervitused taaskord! Need viimased nädalad möödusid nii kiiresti, et panin ennast nüüd korralikult arvuti taha istuma, et lõpuks siia blogipostitus ka valmis kirjutada. Muidu läheb veel meelest, mis üldse vahepeal toimunud on 😀 Hakkab kätte jõudma see aeg, kus aia- ning metsasaadused hakkavad valmis saama. Koduaiast saame nüüd iga päev kausitäie maasikaid ning ka metsas oleme metsmaasikaid käinud korjamas.

Viimane kord jäi aga jutt pooleli seal, kus terendas ees tihe jaaninädal. Tol nädalal oli meil viis päeva järjest erinevad üritused, nii et tõesti oli päris kiire, aga ka väga vahva aeg. Kose Jaanitulel ma küll ei esinenud, aga käisin seal artiste kuulamas ja esimest korda nägin live’is ka Cascadat, kes on ilmselt minu jaoks üks esimesi tantsumuusika artiste, kelle ma väikse lapsena enda jaoks ära teadvustasin.

Järgmisel päeval käisin aga Eesti teises otsas, Peipsi ääres Kallastel esinemas, mis oli väga vahva esinemine väiksemale seltskonnale.

Sellest järgneva päeva lõunal asusime aga Saaremaa poole teel, sest toimus Mändjala Jaanituli. Väga vahva oli seal taas tagasi olla – varasemalt toimusid ju iga aasta Mändjalas suured rannapeod, nii et mõnus-nostalgiline tunne oli seal taas laval olla – näha publikut ja merd samal ajal. Elati ka hästi kaasa ja mul on ka telefonis mingid videomaterjalid olemas, aga lihtsalt pole jõudnud neid üle vaadata. Aga igatahes tasub minu Instagramil silma peal hoida, kuna ilmselt ühel hetkel sinna need videod üles panen (SIIN!)

Ürituste vahepealt lipsan aga korraks tagasi kodustele toimetusele – meie lastele mõeldud mänguplats on nüüd saanud peaaegu valmis. Peaaegu sellepärast, et esiteks on mul soov kogu mänguplatsi alune ka millegagi katta (praegu tundub kaalukauss olevat kummimultši poole kaldu) ning ühtlasi meie vana liivakast on juba päris katki ning varsti tuleb ka uus liivakast.

Kogu mänguplatsist teen varsti ka täpsema postituse, aga seniks kellel huvi, siis koodiga RENATESUVI saab manguvaljakud.eu lehelt -5%

Ja nüüd tagasi põigates jaaninädalasse – peale Mändjala esinemist asusime järgmisel päeval tagasi mandri poole ning väisasin ka Oru jaanituld, mis on täpselt selline mõnus-armas küla-jaanitule üritus, kus kõik jaanipäevale kohustuslik on esindatud ning sai ka hilistel õhtutundidel tantsu vihtuda. Ning nädala lõpetuseks järgmisel päeval istusime sõpradega maha ja nautisime seltskonda-ilusat ilma.

Eelmisel nädalal oli meil päris palju ujumas käimisi. Sain esimest korda katsetada SUP laua peal sõitu, nautisime lihtsalt neid ülikuumasid ilmasid ning muidugi katsusin iga päev midagi aias ka ära teha. Ühendasin kasvuhoonesse ära kastmissüsteemi, rohisin kogu aiamaa, väetasin kõike mida võimalik, istutasin sõbrannalt saadud taimi igale poole mööda aeda laiali, sai mitmel sünnipäeval ja grillpeol käidud ning olen teinud ka ettevalmistusi uue loo välja andmiseks, mis jõuab Teie ette juba kiiremini kui arvata oskate! 😀 Nii et tegemisi on olnud palju ja tegemisi jagub ka järgnevateks nädalateks.

Hiljuti sain enda seljas ära katsetada Björn Borgi spordiriided, mille kohta jagub mul vaid kiidusõnu. Panen siia ka mõned leiud koos linkidega. Koodiga RENATE20 saad soodukat kõigele, mis nende poes saadaval ning samuti tasuta saatmise! (e-poe aadress siin!)

Topp mis mul seljas 👇🏼
Need püksid 👇🏼
Kihvtid retuusid 👇🏼
Must pluus 👇🏼
Roosa topp 👇🏼
Roosad retuusid 👇🏼

Need mustad retuusid on ühed mu lemmikud, need kirjad on minu arust hästi efektsed ning püksid istuvad muidugi ka hästi jalas. Samuti ülemisel pildil olevad jalgratturipüksid on suvel väga mugavad kanda ning näevad kihvtid välja.

Aga hetkel ma siis lõpetangi, panen siia lõppu ühe laulu, millele hiljuti kirjutasin eestikeelsed sõnad ning nagu öeldud, tuleb varsti välja minu uus laul, kuid ka teiste artistide esituses on nii mõnigi laul välja tulemas, mida minu “sulg” ka puudutanud on 🙂

 

Lisa kommentaar