Juttu + SheIn 12

Veel viimaseid päevi saab minu blogi eest (renatesaluste.com) hääletada Eesti Blogiauhinnate jagamisel SIIN! Suur suur tänu kõigile, kes on hääle andnud!

Mul on hea meel selle üle, et mu blogi on minu jälgijate seas muutumas aina populaarsemaks nii külastatavuse poolest, kui ka sõnavõttude poolest. Kes siis ei ole märganud, siis alati kui tekib küsimusi/soovitusi/mõtteid, siis igal postitusel on pealkirja all lahter “(no) comments”, kuhu klikates on sul võimalik jätta mulle sõnum, millele ka vastata saan. Loen hea meelega teie mõtteid!

Muidu aga Türi Lillelaadalt saabusin koju üsna tühjade kätega. Ei tea kas polnud ikkagi seda õiget laadatuju või milles asi, aga suurt midagi ma ei soetanudki. Ma muidugi olen tihti ka selline šhoppaja, et lasen telgis silmadega kõik nurgad üle ja kui kohe midagi silma ei hakka, siis liigun edasi. Nii juhtuski, et Türil nagu midagi ei hakanudki silma. Eile aga käisime Jäneda laadal ja kuigi lahkusin sealt veidi vaesemana, siis ikkagi eriti laadasaaki ei saanud. Ei teagi milles asi, kas kehv valik või ise olen kuidagi valivamaks muutunud.

IMG_1675Uue loo kohta ma veel midagi rohkemat öelda ei saa. Sõnadevideo on hetkel tegemises, laul ise valmis, aga nüüd lähebki veidike veel selle videoga aega. Mina tahaks aga juba uute lauludega stuudiosse minna 😛

Lõputöö hindamine hakkas nüüd sel nädalal, natuke halb tunne on sees 🙁 Ilmad on taaskord suviseks tagasi läinud, aga see aasta on lihtsalt niiiii jõhkralt sääski, et anna abi. Varsti loodan ka selle esimese selle aasta väliujumise ära teha.

Beepsu sai eile viie kuuseks! Selline tunne, et ei saagi enam beebiks teda kutsuda, tundub juba liiga suur selle jaoks. Kõigest kuu veel ning ta on juba meiega pool aastat(!) olnud ning algab see lisatoidumajandus ja üldse on praegu väga põnev aeg, kus iga päev võib tuua midagi uut.

Lisaks muidugi esinemised… Taebla esinemiseni polegi enam jäänud kaua aega. Olen lausa veidi pabinas, aga tean, et kui jõuan lavale, siis see kaob. Livekava on ka veidi teistsugune võrreldes varasemate aastatega ja mõned laulud vajavad sõnade kohapealt meeldetuletamist, nii et võib-olla sellest ka see pabin tuleb. Üle mitme aasta olen ka oma esinemiskostüüme viinud taaskord täiendamisele õmbleja juurde. Mitu outfit’i saavad omale veidi üht-koma-teist juurde lisatud. Igatahes palju põnevat on tulemas, ei jõua ära oodata!

Täna käisime korraks linnas asju ajamas, aga muidu on järgmised kaks nädalat plaanidest üsna vabad, seega saangi nuputada, mis selle aja jooksul ette võtan.

Lõpetuseks ka uus SheIn’i kaup ette vaja näidata. Ma pole varem veel ühegi kaubaga SheIn’ist nii rahul olnud kui seekord, sest usun, et see outfit saab kindlasti edaspidi kasutust ka minu esinemistel. Olen väga rahul, materjal on väga hea ja üldse lihtsalt kiidan-kiidan-kiidan. VAATA SIIT!

ISNTALisaks olid pakikeses kaasas ka kõrvarõngad, mille leiad SIIT!

kõrvarõngad

7 comments

  1. Ruslan Lomov says:

    Palju õnne beebsule tagant järele… Aga laadast rääkides siis kahjuks on meie laadad muutunud üleüldiseks rahariisumis päevadeks… Ja miskit asjalikku seal nagu polegi… Ehk ei ole ma õigele laadale sattunud… Aga kõikjal kus käid ainult ühed ja samad tooted ja asjad… Erandina võin küll välja tuua ühe kohaliku laada kus imekombel müütasid ka puuseppad ja sepistajad…

    • RENATE says:

      Jah, sel aastal esimeste laatadega mul tõesti väga õnne ei olnud, aga ehk järgmistega läheb paremini. Palamuse laata näiteks kiidan väga, aga see alles septembris 🙂

Lisa kommentaar