Eelmise nädala esinemised

Esinen: 6. oktoober Räpina, Klubi Võhandu

Eelmisel nädalal oli mul kolm ülesastumist, põhimõtteliselt. Kõigepealt esmaspäeval oli saate “Suvestuudio” salvestus Nõmmel. Pakkumine tuli üsna viimasel hetkel, seega ega ennast väga selleks ette ei saanud valmistada. Samuti öeldi, et laulma peaks live’is, mis mu alguses üsna skeptiliseks tegi, sest teles tümmi peale lauldes on väga lihtne eksida ning orgaanilisusest väga juttu ei saa olla. Keeruline seletada, aga kindlasti oleks lihtsam esineda akustiliselt, kus ka teised pillid on orgaanilisema kõlaga, kui võtta taustaks laul, kus iga instrument on viimse täpsuseni paika aetud – see eeldab ka vokaalselt väga suurt täpsust. Samuti ka igasugused tehnilised küsimused.

Igatahes… veidi mõtlesin ja otsustasin, et ilmselt tulebki selline pakkumine põhjusega ja olekski aeg see päris tele-live ka ära proovida, et ei juhtuks nii, et kui tulevikus mõnes väga suures projektis peaksin osalema, siis oleks see mul esimene kord niiviisi tele-live’i laulda ja oleks suht teadmatus. Hommikul meigi tegin kodus ise, autos jõudsin laulud mõned korrad läbi laulda ja sellega põhimõtteliselt mu ettevalmistus piirduski, kuna pakkumise sain eelmise päeva hilisõhtul. Ise “Suveõhtutega” eriti rahule ei jäänud, “Stiihia” tundus aga üllatavalt hea. Intervjuud võtsin vabalt ja kuigi ilmselt on aru saada, et mul nii mõneski küsimuses tõmbas juhtme kinni, siis vist sain hakkama ikka 😀 Eetris oli saade neljapäeva õhtul.

Intervjuud vaata siit: https://youtu.be/7aegWLY7ePM

Laulu “Stiihia” esitust kuula siit: https://youtu.be/6_PsQzVvQGo

Reedel sõitsime Saaremaale, kus mul oli ööklubis Privilege esinemine. Kui ma eelmine kord käisin oli ka vastasmajas minu arust Koit Toome 😀 nagu ka sel korral… saatusesõrm 😀 Esinemine läks hästi, vähemalt ise jäin rahule. Kuulsin ennast hästi ja sound tundus üldiselt ka väga hea olevat.

Näen viimasel pildil ületume välja, aga seda lihtsalt sellepärast, et seal oli nii pime. Viimasel hetkel otsustasin ka kleidi ära vahetada ning otsustasin CY Riiete imekauni kleidi kasuks.  Järgmisel päeval sõitsime tagasi mandrile ja edasi Haapsallu. Õhtul oli esinemine sealses ööklubis Africa.

Järgmine esinemine siis sel laupäeval Põltsamaal. Pole seal väga ammu esinemas käinud ja ootan põnevusega. Väga ootan ka suuri esinemisi suve lõpupidudel, vali endale sobiv ja tule ka kohale!

Märjamaa: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/mitmesugust/suve-lopupidu-2017-222345/

Tartu: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/suve-lopupidu-2017-virus-222574/

One comment

Lisa kommentaar