Elunurk: Septembri algus

Kool on alanud ning vaikselt hoo sisse saanud. Olen nüüd peaaegu kaks nädalat saanud taas koolipinki nühkida. Peale esimest loengut oli nii hea olla, kuna tundus, et olen sammu võtnud millegi suure poole – kooli lõpu poole! Aga no eks tegelikkuses läheb sinna veel omajagu aega ja kuigi ma olen väga positiivselt meelestatud ja kõik tundub, et saab tehtud, siis on mul alles ka veel varuaasta, kui ei peaks ikka selle õppeaastaga jõudma.

Õpin tsükliõppes, aga nagu varasemad semestrid on näidanud, siis teinekord tuleb loenguid ette ka nädala sees. Eelmisel semestril oli mul tegelikult isegi nädala sees koolis käimist rohkem kui reedel-laupäeval (siis kui tegelikult peaks meie loengud olema). Ka sel semestril ei pääse ma ainult reede ja laupäevaga, sest kooli lõpetamiseks on vaja kätte saada vajalik inglise keele tase ja seda taset lihtsalt reedel/laupäeval ei anta.

Septembri alguses sai praktika asjus korra käidud vestlusel Rakveres, Lääne-Viru maavalitsuses, aga nüüd sellel nädalal on ka praktikatöö alanud. Esimene päev läks muidugi väga kiirelt, kuna kõik oli nii uus ja avastamist oli palju. Nüüd on aga iga päev vaja üht-teist teha ning seetõttu on kuni praktika lõpuni (umbes 1,5 kuud) tegevust palju.

IMG_1122foto: Martin Lätt

Lõpuks on ka minu uus laul väljas. Käisin seda ka Elmari raadios esitlemas ning üldse oli tegu väga toreda intervjuuga. Kaks tundi läks kui lennates. Viimati käisin Elmari stuudios 2011 aastal, seega päris ammu. Selle looga on üldse huvitav see, et inimesed kirjutavad mulle ja tänavad selle loo eest, sest see sõnum aitab neid edasi. Mul on seda väga hea meel kuulda, kui mu looming läheb tõesti kellelegi ka niivõrd palju korda, et see tõesti kedagi kuidagi aitab. Eks sellel laulul ole ka veidi teistsugune sõnum, aga eks igaüks võib sealt leida midagi enda jaoks, mingi väikse mõttekillu.

IMG_1160foto: Martin Lätt

Tegemisel olev uus laul on ka juba peaaegu valmis. Vaja veel teha nipet-näpet ning lõppviimistlus. Siiski, nagu olen ka varem maininud, siis seda laulu veel nii pea kuulda ei saa – tuli ju alles uus sinku välja 🙂

Kui veidi vabast ajast rääkida – nädalavahetusel sai käidud Jäneda laadal. Suur laadafänn nagu ma olen, olen üritanud suvel ikka erinevatele laatadele jõuda, sest tihti leiab sealt väga häid leide. Õnnestus ka seekord mõningase saagiga tagasi tulla, seal hulgas lolli moodi lillesibulaid osta. Nüüd tekib aga küsimus, et kuhu ma need kõik panen?! Maakodus käies olen end õunamoosi tegemise lainele viinud ning perega kvaliteetaega veetnud.

Lõpetuseks… sellel nädalal sai minu uus blogi kuu aja vanuseks! Juhhei, palju õnne!

proooovBlogisseINSTA3fotod: Martin Lätt

Lisa kommentaar