UUS LAUL “KUST LEIDA SIND VÕIN”

Teie ees on minu värske singel, mis pärineb albumilt „Teekond Hingeni“. Minu jaoks on tegu justkui tagasivaatelooga suvele, sest selline suvine lauluke ta ju on, vähemalt minu jaoks 🙂 Sõnad ja viis minu poolt, loo produtsendiks Lenny LaVida, kes tegi ka loole sõnadevideo, fotod SeeSee fotostuudio poolt.

Selle loo kirjutasin ma vist eelmisel suvel ja kohe alguses ei olnudki seda plaan albumile panna. Ühel hetkel lihtsalt tekkis tunne, et tahaks midagi lihtsat ja lõbusat salvestada – nii ta tehtud saigi. Stuudioprotsessi kohta ma ausalt öeldes väga enam midagi ei mäletagi 😀 Võib-olla olen oma blogis kunagi sellest loost mingi varjunime all kirjutanud, siis kui albumi tegemine täies hoos oli. Minu mäletamist mööda aga mingeid viperusi ei olnud, Lennyl tuli kohe taustaidee ja varsti saigi laul valmis.

Head kuulamist!

PS! Elu24.ee loosib välja neli minu albumit “Teekond Hingeni”, osalemiseks tutvu lähemalt tingimustega: http://elu24.postimees.ee/3392207/kuula-singlit-ja-osale-albumi-loosimises-renate-andis-valja-uue-suvise-laulu

yt-thumb

Lisa kommentaar