Räpina esinemine + üks uus laul

Heihooo! Möödunud nädalasse jäi üks akustilise esinemise proov. Põhimõtteliselt saime nüüd kõik kavas olevad lood läbi harjutatud ja kava paika. Järgmisel korral kavatseme kõik lood järgemööda läbi teha, et neid nüüd paremini kinnistama hakata. Mul on aga hea meel, et oleme mõnes mõttes sellest surnud ringist välja saanud, sest vahepeal see asi ikka väga venis ja venis ja kokkusaamised olid ka harvad. Muidugi nüüd selleks, et kogu see kompott lavale tuua, läheb ka veel aega, aga suur töö on juba tehtud. Lõpuks on liikuma hakanud ka mu poolikud lood stuudios, kui täpsem olla, siis hetkel laul #KSS. Saatsin esimese tagasiside ära, aga suhteliselt palju oli juba paikas, nii et ilmselt selle looga enam pikka pidu pole. Hetkel veel lisaks siis pooleli laul #M ja kui need mõlemad on valmis saanud, siis tahaks juba uute lauludega edasi liikuda.

Üleeile oli mul esinemine Räpinas, ööklubis Võhandu. Käisin seal viimati üle nelja aasta tagasi! Jäin esinemisega väga rahule. Minu suureks üllatuseks lauldi kaasa ka vähemtuntumaid laule ning rahvas oli üldse väga positiivne ja kaasaelav. Lõpus tegin ka ühe lisaloo. Esinemise pikkus oli seal ca. 50 minutit. Minu kleit: Cy Riided Räpinasse olen ma aga varsti juba uuesti tulemas – 1. detsembril, loodetavasti tuleb samamoodi meeleolukas esinemine.

Juba mõnda aega tagasi kirjutasin ma Dolorose uue loo jaoks eestikeelsed sõnad. Nüüd on see laul lõpuks valmis ja teil võimalik seda kuulata SIIT! Kui sinul peaks olema oma muusikaprojekt ja otsid mõnele loole sõnu või soovid hoopis, et keegi sulle terve loo kirjutaks, siis võid julgesti minuga ühendust võtta. Usun, et leiame lahenduse ikka. Juba üsna-üsna pea peaks välja tulema veel üks laul, mis siis tervenisti minu sulest kirjutatud. Annan kindlasti sellest ka siin siis teada 🙂

Muidu pean tõdema, et aeg läheb kiiremini kui ealeski varem. Eks paljuski on sellel oma “süü” selles, et kui iga päev ikka midagi toimetad ja aktiivselt teed, siis lähevadki päevad kiiremini. Mul on endiselt hea meel, et sügis on püsinud ilusana, ei ole tulnud veel seda porist ja vihmast sügist, mida ma üldse ei oota. Aga ma täna pikemat juttu ei teegi. Panen siia lõppu veel paar klõpsu esinemisest ja eks varsti kirjutan siis jälle!

3 comments

  1. Siim-Julius says:

    Tere Renate Ülivinge oli sinu blogi lugeda ja su uut kirjutatud lugu DOLORESE ESITuSES KUuLATA

Lisa kommentaar